Ви тут:

Варикоз - симптоми та профілактика

Варикозне розширення вен нижніх кінцівок здавна відоме людству. Його можна назвати “народним захворюванням”. За даними медичної статистики 40% жінок і 20% чоловіків мають ознаки варикозу. Основними факторами для розвитку цієї недуги є спадкова схильність, робота, яка потребує довгого стояння на ногах або постійна сидяча робота, малорухливість. Варикоз несе за собою біль, сильні набряки, важкість у ногах, судоми. Якщо вчасно не почати лікування, ця недуга може призвести до деформації вен, появи варикозних вузлів, закупорки. Краще починати лікування на ранній стадії, а ще краще - робити профілактику. Якщо після довгого робочого дня ви відчуваєте втому, важкість у ногах, на шкірі з’являються, так звані, ”павучки”, ”зірочки” – це перший дзвіночок про початок хвороби. Що ж робити?  

Детальніше...

Секрети красивого волосся

Секрети красивого волосся

  З усіх доступних жінкам аксесуарів найбільш бажаним, мабуть, є красиве, густе і здорове волосся.  Адже дівчина з густими доглянутими локонами – уже красуня. Блискуче здорове волосся – це магічна сила представниць прекрасної половини і щоб не загубити дароване природою багатство необхідно за ним доглядати і оберігати. Красиві локони діють на чоловіків майже гіпнотично. Щоби заворожити представників сильної статі, достатньо злегка струснути розкішною шевелюрою і  змахнути з обличчя ніжний локон. Цей магічний вплив успішно пережив століття, модні навіювання і шалений ритм сучасного життя. Однак як би не вихваляли локони, на слабке тьмяне волосся це ніяк не поширюється, особливо, якщо в доповнення до нездорового вигляду добавляється така проблема як лупа. 

Компанія ALPA, відома своїми натуральними і якісними продуктами, пропонує лінійку по догляду за волоссям.

Детальніше...

Здорові суглоби - рух без болю!

Здорові суглоби - рух без болю!Що таке біль? Образно кажучи, - це дзвіночок, який подає людині сигнал, що з її організмом щось негаразд. Кожен з нас відчував біль – зубний, головний, болі в суглобах. В наш час саме суглобові болі відносять до найбільш поширених.

     Біль у суглобах, як правило, є  проявом захворювання опорно - рухового апарату і може істотно обмежити здатність людини вільно рухатись.  Цей біль не завжди пов’язаний з віком. Він може виникати і в молодих людей віком 30-40років через сидячий спосіб життя і недостатність фізичних навантажень, або ж навпаки, через високі, надмірні фізичні навантаження на м’язи та суглоби.  Однак, більша  частина людей, які страждають на хронічний біль у суглобах, все ж старше сорока п’яти - п’ятидесяти років.

Детальніше...

Чому болять м'язи?

Чому болять м'язи?

  М’язи (від лат. Musculli – мишка, маленька миша) – орган тіла людини і тварини, що складається з пружної еластичної тканини, здатної скорочуватися під впливом нервових імпульсів.
Біль у м’язах (міальгія) – больовий синдром, що виникає при запаленні.
Болі в м’язах найчастіше виникають при розтягненні сухожиль, травмуванні, при фізичних перенавантаженнях, запаленні суглобової сумки, при вивихах. Також можуть виникати і при інфекційних захворюваннях (грип, ГРВІ), високій температурі (кажемо “ломота в тілі”) і ревматичних захворюваннях. Часто людина відчуває біль в м’язах після занять спортом. Це може бути короткочасний біль від накопичення молочної кислоти ( молочна кислота – це продукт обмінних процесів в інтенсивно працюючому м’язі) або запізнілий м’язевий біль, який виникає через один-два дні після навантаження і причиною якого є мікророзриви тканин.

Детальніше...

У чому різниця між UVA і UVB променями?

У чому різниця між UVA і UVB променями?Насправді, існує три типи променів: UVA, UVB і UVC.

UVC-промені
Це дуже короткі хвилі, і вони не досягають Землі, фільтруючи атмосферою. Тому про них нам нема чому хвилюватися.

UVA-промені
Це довгі хвилі ультрафіолетового випромінювання, 95% з них досягає Землі. Вони присутні в нашому житті кожен день, цілий рік, з моменту, коли сонце встає, і до його заходу. Причому UVA-промені надходять до нас за любої погоди, в будь-якому кліматичному поясі. Саме тому, незважаючи на те, що вони слабкіше UVB-променів, вони можуть завдати більше шкоди. Вони проникають крізь хмари, вікна, і їх проникнення в шкіру більш глибоке. Тому сонцезахисний крем необхідний навіть в приміщенні і при будь-якій погоді.

 

Детальніше...