Ви тут:

Еволюція успіху компанії тривалістю в 100 років!

Алпа - еволюція успіху компанії тривалістю в 100 років!

Починаючи розповідь про АЛПА, ми змушені відразу ж заглибитися в історію. Тому що торгова марка ALPA, і насамперед - францовки (спиртові настоянки) цієї марки, вже майже 100 років є невіддільною частиною і нашого життя, і історії ... 

1805 рік... Війська Наполеона, покидаючи Відень, залишили там кілька бочок напою з виразним гострим ароматом - французьким коньяком. Жителі Відня, які пишаються своїми солодкими винами, не змогли гідно оцінити смакового букета цього французького національного делікатесу. Але зате вони відкрили іншу приємну можливість його застосування - їм сподобалися прекрасні відчуття і незвичайна свіжість після розтирання тіла цим продуктом. Порожні бочки потім знову несли службу при приготуванні спиртових екстрактів з різних трав залежно від фантазії авторів. Ці екстракти стали називати «францовками». 

Францовка марки АЛПА вперше була представлена споживачам у 1913 році. У тому ж році була зареєстрована торгова марка АЛПА (ALPA). Наша фірма виробляє францовку за оригінальним, перевіреному часом рецептом до теперішнього часу. Характерними і незмінними відмінними рисами нашої францовкі є як її високу якість, так і типова упаковка, до традиційності якої споживачі звикли. 
В основі рецептури францовки лежить спиртовий розчин ефірних масел, ароматичних речовин різних трав і рослин, а також натурального ментолу. Францовка АЛПА представляє їх вивірену оптимальну комбінацію, яка стала результатом копіткої делікатного праці авторів нашого унікального рецепту. Саме увага, яке в процесі всього виробництва приділяється якості нашої продукції, дає нашій францовці ті характерні якості, які до сьогоднішнього дня привертають до неї інтерес вимогливих споживачів. Унікальні її дезінфікуючі та антисептичні властивості, приємний охолоджуючий ефект, здатність стимулювати кровообіг і т.д. Францовка АЛПА призначена, в основному, для зовнішнього застосування - розтирання шкіри, масажів, додавання у ванни для всього тіла і особливо у ванни для ніг, для компресів і полоскань, а також в якості легкого дезинфікуючого засобу. 
Серія францовок розширена також іншими продуктами на аналогічній основі. Це масажні креми, гелі та емульсії
Історія компанії АЛПА - приклад стабільного розвитку процвітаючої фірми. Популярність марки АЛПА залишилася незмінною протягом багатьох десятиліть. Після довоєнного етапу виробництва, який був пов'язаний з м. Брно (Чеська Республіка), завод в 1948 р. перемістився у м. Велке Мезиржичи. У 1994 р. була проведена приватизація, і на сьогоднішній день компанія АЛПА є сучасним і перспективним підприємством. Право на традиційну популярну чеську марку і майже сто років прихильності та довіри наших замовників - беззаперечні цінності, які по праву прикрашають торговельну марку АЛПА.