Ви тут:

Чому болять м'язи?

Чому болять м'язи?

  М’язи (від лат. Musculli – мишка, маленька миша) – орган тіла людини і тварини, що складається з пружної еластичної тканини, здатної скорочуватися під впливом нервових імпульсів.
Біль у м’язах (міальгія) – больовий синдром, що виникає при запаленні.
Болі в м’язах найчастіше виникають при розтягненні сухожиль, травмуванні, при фізичних перенавантаженнях, запаленні суглобової сумки, при вивихах. Також можуть виникати і при інфекційних захворюваннях (грип, ГРВІ), високій температурі (кажемо “ломота в тілі”) і ревматичних захворюваннях. Часто людина відчуває біль в м’язах після занять спортом. Це може бути короткочасний біль від накопичення молочної кислоти ( молочна кислота – це продукт обмінних процесів в інтенсивно працюючому м’язі) або запізнілий м’язевий біль, який виникає через один-два дні після навантаження і причиною якого є мікророзриви тканин.

   Майже кожному з нас доводилось відчувати біль напруги. Спочатку болять м’язи шиї та потилиці, потім біль невідступно піднімається до чола. Дуже часто такий біль виникає через напруження м’язів шиї та плечей при виконанні монотонної сидячої роботи. Особливо страждають люди, що довго сидять за комп’ютером або ті, що багато часу проводять за кермом.

   Побутує думка, що найкращий засіб від болю – не скаржитись на нього. Але практично це зробити важко, тому що біль приносить страждання і погіршує якість життя. Впоратися з м’язевим болем допоможуть вже добре відомі засоби від ALPA.
ALPA КІНСЬКИЙ БАЛЬЗАМ відомий ефективний засіб після будь-якого фізичного або спортивного навантаження. Бальзам містить цілий ряд ефірних олій та екстрактів з різних трав, що мають анестезуючу дію, тому цей засіб є дієвим в період реабілітації після переломів і лікуванні різних травм. Гвоздика, лаванда, імбир, розмарин екстракти живокосту та арніки зменшують біль у м’язах після великих навантажень та покращують кровообіг.
ALPA ЕМУЛЬСІЯ ОХОЛОДЖУЮЧА використовують для відновлюючого масажу після занять спортом і фізичних навантажень. Містить ефірну олію сосни сибірської, ментол і креатин, що сприяють покращенню кровообігу і регенерації м’язів.
При болю напруги ефективним буде ALPA HERBAL ARTHROSAN мазь. Містить ментол, камфору, ефірні олії розмарину, лаванди, гвоздики, сосни, евкаліпту, м’яти і кориці та бджолиний віск.
ALPA ГЕЛЬ на основі ФРАНЦОВКИ, ALPA КАМФОРНИЙ бальзам, ALPA БАЛЬЗАМ з КОНОПЛЕЮ, ALPA крем LESANA, ALPA СПОРТ гель та багато інших – всі ці засоби чудово знімають біль, напругу, вони є безцінними помічниками при заняттях спортом і фізичних навантаженнях; покращують кровообіг, прискорюють регенерацію тканин при травмах і забоях; при масажі приносять миттєве і довготривале відчуття комфорту і свіжості.