Ви тут:

Секрети красивого волосся

Секрети красивого волосся

  З усіх доступних жінкам аксесуарів найбільш бажаним, мабуть, є красиве, густе і здорове волосся.  Адже дівчина з густими доглянутими локонами – уже красуня. Блискуче здорове волосся – це магічна сила представниць прекрасної половини і щоб не загубити дароване природою багатство необхідно за ним доглядати і оберігати. Красиві локони діють на чоловіків майже гіпнотично. Щоби заворожити представників сильної статі, достатньо злегка струснути розкішною шевелюрою і  змахнути з обличчя ніжний локон. Цей магічний вплив успішно пережив століття, модні навіювання і шалений ритм сучасного життя. Однак як би не вихваляли локони, на слабке тьмяне волосся це ніяк не поширюється, особливо, якщо в доповнення до нездорового вигляду добавляється така проблема як лупа. 

Компанія ALPA, відома своїми натуральними і якісними продуктами, пропонує лінійку по догляду за волоссям.

  Шампунь з екстрактом кропиви і хлорофілом ефективний проти випадіння і сприяє росту волосся та відновленню його структури . Для більшого ефекту використовують трав’яний ополіскував для волосся з кропивою та вітамінами. Для будь-якого типу волосся, особливо для пошкодженого і ламкого.
  Шампунь з коренем лопуха. Містить дубильні та мінеральні речовини. Укріплює корені волосся, сприяє росту, надає волоссю густоти та об’єму. Використовують разом з тоніком , який наносять на вологе або сухе волосся і масують 3-5 хвилин. Для будь-якого типу волосся; для профілактики лупи.
  Шампунь з березовим екстрактом для догляду за жирним волоссям. Крім березового екстракту містить ефірні олії, вітамін С і каротин, що сприяє кращому вигляду волосся. Використовують разом з березовим лосьйоном, який перешкоджає надмірному виділенню шкірного сала.
  Ромашковий шампунь призначений для лікування лупи і жирності волосся. Екстракт ромашки тонізує шкіру, зміцнює волосся та надає йому сяючого блиску і шовковистості. Підходить для щоденного використання.