Ви тут:

Варикоз - симптоми та профілактика

Варикозне розширення вен нижніх кінцівок здавна відоме людству. Його можна назвати “народним захворюванням”. За даними медичної статистики 40% жінок і 20% чоловіків мають ознаки варикозу. Основними факторами для розвитку цієї недуги є спадкова схильність, робота, яка потребує довгого стояння на ногах або постійна сидяча робота, малорухливість. Варикоз несе за собою біль, сильні набряки, важкість у ногах, судоми. Якщо вчасно не почати лікування, ця недуга може призвести до деформації вен, появи варикозних вузлів, закупорки. Краще починати лікування на ранній стадії, а ще краще - робити профілактику. Якщо після довгого робочого дня ви відчуваєте втому, важкість у ногах, на шкірі з’являються, так звані, ”павучки”, ”зірочки” – це перший дзвіночок про початок хвороби. Що ж робити?  

При варикозі, для профілактики і лікування,одним з найдієвіших засобів вважається кінський каштан. Він містить в собі такі речовини як есцин і ескулін,які володіють протинабряковою дією, зменшують ламкість капілярів, покращують венозний кровотік, пригнічують утворення тромбів.

Цілющі і корисні властивості каштану можна відчути в кремах і гелях з кінським каштаном від ALPA

ALPA гель каштан 100 мл

ALPA крем каштан 40 мл

ALPA HERBAL масажний крем з каштаном

ALPA францовка каштан

Ці трав’яні засоби знімають втому після довгого ходіння, відчуття важкості в ногах, набряки; розслабляють м’язи, освіжають, покращують кровообіг і мають приємний запах. ALPA францовку особливо добре використовувати, якщо часто мерзнуть ноги - розбавляти з водою для компресів або розтирати в чистому вигляді.